Tantra masáž a boj s intímnymi problémami

Na svete existuje celkom slušné množstvo ponúkaných masáží, samozrejme nie všetky sa ponúkajú v každom masážnom salóne, aby sme ale nadobudli aký taký prehľad, poďme si vymenovať najbežnejšie masáže pomáhají aj v boji s intímnymi problémami https://www.tantradiamond.sk/tantra-masaz-pomaha-aj-boji-intimnymi-problemami/ a aké poznáme.

1. Švédska/klasická masáž

– Štandardná masáž, najčastejšie masírované partie sú chrbát a končatiny, uvoľňuje svalstvo.

2. Reflexná masáž

– Masáž reflexných bodov zvyčajne na chodidlách.

masírovanie ženy

3. Lymfodrenáž

– Najčastejšie sa používa proti celulitíde.

4. Masáž lávovými kameňmi

– Na jej praktizovanie sú potrebné teplé lávové kamene.

5. Bankovanie

– Robí sa pomocou sklenených alebo plastových či silikónových baniek rôznych veľkostí za účelom uvoľnenia bolesti.

6. Medová masáž

– O mede je známe, že detoxikuje, to platí po vnútornej ale aj vonkajšej stránke.

7. Thajská masáž

– Tradičná masáž s rôznymi druhmi praktizovaná za účelom vyliečenia, vznikla ako názov napovedá v Thajsku.

8. Tantrická masáž

– Táto masáž je jedna z najstarších masáži aké poznáme. S najväčšou pravdepodobnosťou vznikla v Indii a aktuálne vďaka jej viralite kolujú svetom rôzne fámy. Poďme si teda povedať o jej liečivých účinkoch a ako nám môže byť nápomocná v chúlostivých situáciách. Ak čítate tento článok určite ste už počuli, že táto masáž sa často označuje aj ako vysoko sexuálna. To nie je tak celkom pravda, teda záleží od vás a od toho aký pohľad na sexualitu máte ale tantra ako taká je najmä o energii.

žena pripravená na masáž

Prijať či dať?

Ako sme už spomínali, že tantra je o energiách, tak je a to konkrétne o dvoch, o energii prijímania a dávania, akýchsi protipóloch. Role týchto energií sú rozdelené medzi maséra/masérku ako tých čo dávajú a nás klientov ako prijímateľov. Ako sme už spomínali, tantra má prívlastok sexuálnej masáže a to oprávnene. Klienti pri nej neraz dosiahnu neuveriteľného uvoľnenia a častokrát aj samotného vrcholu a to má za následok aj nasledujúce benefity. Ale rovnako ako vyššie spomínané masáže má aj relaxačné účinky na telo. Ak ste dlho sami a cítite sa na tomto svete sám, odmietate zoznamovanie ale chýba vám tá blízkosť? Tantra vám pomôže. Ak zažívate stresujúce obdobie a chcete svojmu telu dopriať niečo extra? Alebo to niečo extra chcete prežiť so svojim partnerom? Tantra vám pomôže znovu objaviť iskru vo vašom vzťahu a znova rozdúchať plameň vašej túžby. Na základe toho sa môže zlepšiť aj vaše libido a tak vaša žiadostivosť po partnerovi môže byť častejšia. Vzhľadom na širokú ponuku týchto masáží a kurzov, sa môžete takémuto typu masírovania aj priučiť, a u svojho partnera tak v posteli zabodovať, čož môže znížiť napätie vo vašom vzťahu. Tantru môžeme odporučiť aj v prípade, že je jeden partner žiadostivejší ako ten druhý, táto masáž vás môže nakopnúť tým správnym smerom, a ak sa pre ňu rozhodnete skúste napr. Tantra Diamond.