Čo robiť, aby ste nadobudli spoločnosť

Venujeme sa predaju už hotových spoločností, ktoré sú všetkým potrebným pripravené na rýchly štart do podnikania. Predaj sro s históriou umožňuje nadobudnutie spoločnosti v priebehu niekoľkých pracovných dní. Spoločnosť s ručením obmedzeným sa vyznačuje istými typickými znakmi pre tento typ spoločnosti. Patrí tu aj stanovené základné imanie, ktoré je potrebné vytvoriť pred jej vznikom. Všetky dôležité informácie, ktoré sa týkajú danej spoločnosti sa uvádzajú do obchodného registra. V prípade, že si vyberiete spoločnosť z našej databázy ponúkaných spoločností, môžete si jednotlivé údaje prispôsobiť vlastným potrebám a požiadavkám. Požiadate o zmenu týchto údajov, ktoré sa opätovne zaznamenávajú do obchodného registra.

vyjadrenie obojstranného súhlasu

S nami máte istotu, že celý proces prebehne hladko, bez zbytočných komplikácií, rýchlo a vo váš prospech. Ak vám nechýba odhodlanie pre uskutočnenie vášho podnikateľského plánu, ale chceli by ste sa vyhnúť vybavovaniu, ktoré založeniu spoločnosti predchádza, poďte do toho s nami. Vaša spokojnosť je pre nás našou recenziou. Urobíme maximum, aby sme vám vyhoveli a vyplnili vaše očakávania.

Spoločnosti s históriou sa vyznačujú istou podnikateľskou minulosťou, záznamami a účtovnými knihami, ktoré však boli z istých dôvodov k určitému dátumu uzavreté. K bežným dôvodom zrušenia spoločnosti bez likvidácie patrí cestovanie, odchod do dôchodku, choroba, nová životná cesta, podnikanie v inej oblasti. Spoločnosti s históriou majú isté postavenie na trhu, disponujú majetkom, technológiami, zamestnancami, čo patrí k ich výhodám v porovnaní so spoločnosťami, ktoré nikdy nepodnikali.

využite naše poradenské služby

Čo potrebujete vykonať, aby ste sa dopracovali k spoločnosti s históriou?

Prvým krokom je vyplnenie nezáväznej objednávky, na základe ktorej vás budeme kontaktovať. Následne sa oboznámite s ďalším postupom a jeho podrobnosťami a môžeme pristúpiť k spolupráci. Od vás budeme potrebovať pri spolupráci formou online, úradne overené podpisy. Ostatné nechajte na nás a tešte sa štartu do novej etapy vášho života, ktorým podnikane bezpodmienečne je.