Ako zabaliť tovar, ktorý posielam ďaleko? Do bublinkovej obálky

Materiály, ktoré sa používajú na výrobu jednotlivých druhov obálok, sú rôzne a my si potom kupujeme tie obálky, ktoré sú na danú zásielku najvhodnejšie. Kartónové škatule sú stále v trende, no balíme do nich hlavne tie väčšie predmety, menšie sa dajú vložiť do plastových obálok, ktoré poskytnú predmetom rovnakú ochranu. Zoznam plastových poštových obálok sa rozšíril o bublinkové obálky.

Škatuľa je vhodná na rozmerné predmety

V bublinkovej obálke sú všetky predmety dobre chránené aj pred mechanickým poškodením hlavne počas prepravy a manipulácie prepravcami až po doručenie adresátovi. Najlepšie vlastnosti plastovej obálky sú nepriepustnosť vlhkosti, prachu a nečistôt a vďaka bublinkovej fólii, nalepenej na vnútornej strane obálky, bude aj krehký tovar dostatočne chránený.

Plast vo forme obálky nesklame

Plastové obálky sú vybavené lepiacim pásikom, ktorý dokonalo zalepí bublinkové obálky obálku a zabezpečí tak, že sa z nej obsah nevysype. Tento spôsob uzatvárania je však použiteľný iba raz, na rozdiel od zipu alebo posuvného jazdca, ktoré je možné dookola otvárať a zatvárať. Veľkosti obálok sú takisto rozličné, prispôsobiť ju tak môžete rozmeru tovaru, ktorý budete posielať. Do plastových bublinkových obálok sa dajú zabaliť všetky menšie predmety dennej spotreby, kozmetické výrobky, šperky, súčiastky, ale aj papierové dokumenty či textilné výrobky menších rozmerov.

Poštové služby sú v súčasnosti na vysokej úrovni, posielať môžeme takmer čokoľvek a kdekoľvek na Zemi, preto aj putovanie poštových zásielok a balíkov trvá dlho, je náročné na logistiku a treba ich aj často prekladať z prepravných prostriedkov na iné. A to je skutočnosť, pri ktorej si musíme byť istí, že naše zabalené produkty túto náročnú trasu vydržia a do cieľa sa dostanú neporušené. Výrobcovia dobre vedia, že kvalita je dôležitý faktor a zákazník sa na ňu spolieha v každom ohľade, preto ponúkajú prepracované a kvalitné obálky rozličných typov a v mnohých prevedeniach, patria k nim aj bublinkové plastové obálky, vďaka ktorým sa tovary dajú presúvať z jedného konca sveta na druhý.