Mužský šatník musí takisto obsahovať viacero džínsov dobrého strihu

Na sviatočné chvíle je aj v dnešnej tolerantnej dobe vhodné obliecť si oblečenie, ktoré si slávnostná chvíľa vyžaduje a aj jej prináleží, teda doma treba nechať tepláky alebo džínsy a navliecť sa do elegantných šiat či obleku. Džínsy si treba užívať hlavne v bežných outfitoch, do práce, na párty či počas prechádzok po meste.

S bielymi teniskami je to fajn

Mužom je najbližšia pohodlná móda, v ktorej sa môžu voľne pohybovať a pritom sa cítiť prirodzene. Košele, tričká, mikiny alebo svetre a k nim trendové džínsy, tak si to mnohí dokážu predstaviť ako najlepšie oblečenie na každý deň. BIG STAR je odevná značka, ktorej kúsky nosia muži už dlhé roky a sú s nimi spokojní. Eshop stránky funguje stále, je plný trendových odevov, medzi nimi slušivé a praktické džínsy rozličných strihov a viacerých farieb.

Medzi pánmi sa tiež nájdu rozličné typy, delia sa podľa výšky, hmotnosti či proporcií tela, oni sami sa označujú za športový či elegantný alebo ležérny typ a podľa toho si aj vybavujú svoj šatník. Do každého z nich je možné implementovať džínsy, ak sú panske jeansy strihovo a štýlovo v súlade s požiadavkami a štýlom nositeľa. Aj muži majú radi úzke a postavu zvýrazňujúce džínsy, musia mať však na ne vhodnú postavu.

Pre zrelých mužov sú vhodnejšie voľnejšie strihy, pekne padnúce a trocha aj maskujúce nejaký ten „faldík“ na bokoch či bruchu. Rozhodne najlepšou voľbou je tmavá modrá, má fantastické vlastnosti smerom k zoštíhľovaniu a tvarovaniu siluety. Kapsáče a džínsy s nízkym sedom patria k štýlu mladých rebelov, ktorí majú radi nezávislosť a počúvajú rap či iný typ modernej hudby, no a k tomu je nutné byť aj vhodne oblečený.

Svetlejšia alternatíva tiež poteší

Svetlejšie odtiene modrej či bielená modrá si takisto našli svojich zástancov a v kombináciách s trendovými vrchnými odevmi sú dobrou alternatívou bežného outfitu. Príjemný materiál v elastickom prevedení je dobre nositeľný, pohodlný a vhodný aj na nosenie počas celého dňa. Stačí nalistovať eshop značky a nakupovať.