Spoločnosť Schoeller Allibert prináša pravidelné novinky

Schoeller Allibert je spoločnosť medzinárodného charakteru, ktorá sa zaoberá vývojom a výrobou plastových obalov, určených najmä na transport, prepravu, distribúciu, no i manipuláciu a skladovanie. Obaly sú kvalitné a zamerané na neustále inovácie, ktoré nadväzujú na skúsenosti zákazníkov z praxe. Mnohé modely obalov Schoeller Allibert získali prestížne medzinárodné ocenenia. Firma sa teda snaží nestále svoje výrobky inovovať, držať v modernom trende, no predovšetkým smerom k myšlienkam trvalej udržateľnosti, ktoré nezostávajú len pri slovách. Nedávno spoločnosť získala ocenenie i za ekologický obal.

tovar

Pokiaľ by ste sa zaujímali o Novinky Schoellerallibert.com môžete sa obrátiť na blog, ktorý majú uverejnený na webových stránkach. Iste vám prinesie lepší prehľad a mnoho zaujímavostí, ktoré ste možno ani nevedeli. Firma patrí k popredným výrobcom prepravných obalov, na ktoré sú v praxi kladené obrovské nároky. Do svojich obalov implementuje aj smart technológie a ďalšie technologické prvky. Široký sortiment plastových obalov je možné buď zakúpiť alebo dokonca aj prenajať, závisí od potreby vašej firma alebo podniku či distribučnej siete. Obaly sú často aj ergonomické, čo uľahčuje a zefektívňuje manipuláciu alebo prácu na automatických linkách.

preprava

Množstvo rôznych typov z každého druhu skrýva rôzne rozmery i vybavenie sortimentu. Doplnky sú samozrejmosťou a často sú diely vymeniteľné, čo prispieva k ešte dlhšej životnosti a možnostiam obal bez prestávky používať a zaťažovať nákladom. Jednoducho, pokiaľ chcete nájsť kvalitu a výborné inovatívne prepravné či manipulačné obaly, rozhodne sa obráťte na značku Schoeller Allibert! Prístup firmy je proekologický a vyzdvihujúci trvalú udržateľnosť, v súlade s modernými trendmi, potrebami prepravcov a zákazníkov, aby bol na konci reťazca nepoškodený a trvanlivý produkt, akéhokoľvek druhu.