Čisto v odtokoch

Krtkovanie v Bratislave pre nás pre vás ponúka spoločnosť a- b krtkovanie. Sme spoločnosť, ktorá na trhu pôsobí už niekoľko desiatok rokov. To nám pomohlo nadobudnúť mnoho skúsenosti s upchatými kanalizačnými potrubiami a mnohými inými podobnými záležitosťami. Sme spoločnosť, ktorá ponúka krtkovanie kanalizácií a upchatých odtokov umývadiel priamo v Bratislave a v jej blízkom okolí. Naše služby ponúkame NONSTOP a preto nám môžete volať kedykoľvek vás zastihne táto nepríjemná situácia. Ako iste všetci dobre vieme, lepšie je problémom predchádzať a preto si je vhodné všímať, či už v domácnosti alebo na vašom pracovisku prvotné signály upchatých kanálov. Prvotné signály upchatých kanálov spočívajú v pomalom odtekani vody do odtokov, zvláštne zvuky pri spláchnutí alebo neodtekanie vody v umývadlách či sprchách a taktiež silný a nepríjemný zápach vychádzajúci z odtokov vaň či spŕch.

kanalizačný poklop

Na trhu pôsobíme už niekoľko desiatok rokov a používame len tie najmodernejšie technológie a postupy. V prípade upchatej kanalizácie vieme zistiť príčinu, poprípade poruchu kanalizačného potrubia. Vieme vám zabezpečiť kompletnú kontrolu kanalizačného potrubia pomocou špeciálnej kamery, vďaka ktorej uvidíme dôvod upchatej kanalizácie, poprípade poškodenie kanalizačného potrubia. Pokiaľ zistíme závadu v smere poškodenia kanalizačného potrubia vieme vám vykonať opravu čo najšetrnejším a najrýchlejším spôsobom.

čisté umývadlo

Kanalizačné potrubia čistíme dvoma najmodernejšími postupmi a to vysokotlakovým čistením a elektromechanickým čistením. Pri vysokotlakovom čistení je využité množstvo vody ktoré pod vysokým tlakom a zavedením hadice v kanalizačnom potrubí toto potrubie bude vyčistené. Druhý spôsob elektromechanicky tu sa jedná o spôsob, pri ktorom je využitý samostatný elektromotor a kovová špirála, ktorá je zavedená do kanalizačného potrubia. Za pomoci tohto elektromotora sa táto kovová špirála vibráciou rozhýbe a s pomocou vody a vibračných pohybov toto potrubie očistí od nánosov a nečistôt. Najčastejšie sa kanalizačné potrubia upchávajú pri odtokoch a teda najčastejšie v umývadlách, ktoré sú využívané v kuchyniach. Z dôvodu zlievania prepáleného oleja a umývania mastných riadov, kedy olej a masť zanášajú tieto odtoky a zachytáva sa na nich ostatná nečistota. V prípade potreby neváhajte kontaktovať a- b krtkovanie.