5 dôvodov, prečo na pranie vybrať parfémy Essentia Nature

Voňavé pranie prostredníctvom olejových parfémov na pranie našlo u zákazníkov obrovskú obľubu. Poďme sa preto pozrieť na päť dôvodov prečo si zo záplavy rôznych ponúkaných značiek vybrať práve taliansku Essentia Nature.

1. Ako prvé uveďme, že vône týchto prípravkov sú vyrábané zo 100 % prírodných esenciálnych olejov. Nielenže sú preto ekologickejšie a šetrnejšie k pokožke a dýchacím cestám, vyhýbajú sa syntetickým parfumom, a tým aj potenciálnemu podráždeniu či v niektorých prípadoch dokonca až riziku vzniku alergie. Ak teda hľadáte vône, ktoré využívajú aj prírodné vonné zložky, práve táto značka je správnou voľbou.

levandule

Vôňa vydrží a máte aj na výber

2. Dlhotrvajúca vôňa je benefitom číslo dva. Nie každá vôňa do práčky, ktorú zakúpite v drogérii aj vydrží na bielizni dlhší čas. Essentia vône sú jemné, nadčasové aj elegantné. Koncentráty sa dávkujú podľa požadovanej intenzity vône, avšak maximálne 20 ml na jedno pranie.

3. Veľký výber rôznych vonných kompozícií je tiež dôvodom, prečo skúsiť práve Essentia parfémy na pranie. Je totiž omnoho väčšia pravdepodobnosť, že si nájdete vône, ktoré vám skvele sadnú a môžete si ich následne striedať podľa nálady. V ponuke nájdete osviežujúce citrusové, jemné kvetinové, aj originálne ako ylang-ylang.

petali blu

Ekologické balenie, ale aj univerzálnosť používania

4. Vône Essentia Nature do prania sú balené v ekologických recyklovateľných obalochvyrobených z cukrovej trstiny. Značka tak dbá nielen na zodpovedný a kvalitný výber surovín, ale aj na ochranu životného prostredia, či znižovanie uhlíkovej stopy. 5. Parfémy na pranie sa však dajú využiť aj na ďalšie účely, napríklad na umývanie povrchov či podlahy, čím rozvoniate celú miestnosť. Sú rozpustné vo vode. Pokiaľ by ste chceli získať ešte viacej detailov, či si priamo pozrieť produkty v e-shope, kliknite na vonavepranie.sk.